Bateria wolnostojąca wannowa Basic Corsan

Producent: CorsanNr produktu: CMM35 Basic
Cena:1144,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt


STYLOWA BATERIA WANNOWA DO MONTAŻU PODŁOGOWEGO

Ta nowoczesna bateria została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. W tym głównie ze stali szlachetnej, mosiądzu oraz ceramiki. Tak niezwykle trwała konstrukcja, zapewnia szczelność i solidność na długie lata. Klasyczna głowica mieszaczowa umieszczona w baterii, pozwala precyzyjnie kontrolować ciśnienie i temperaturę przepływającej wody. Ciepła i zimna woda trafia do głowicy, następnie jest mieszana i kierowana bezpośrednio do dysz prysznica ręcznego lub wylewki wannowej. Idealnie wyprofilowana wylewka jest wyposażona w perlator, którego zadaniem jest napowietrzenie wody. To rozwiązanie gwarantuje oszczędność i wydajność w użytkowaniu. Corsan CMM30 to nowy wyznacznik stylu.

FUNKCYJNE POKRĘTŁO BATERII

Wolnostojąca bateria wannowa posiada jedno pokrętło funkcyjne odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy wylewką a słuchawką prysznicową oraz jedno pokrętło regulujące temperaturę przepływającej wody. Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, cechującą się efektownym i trwałym połyskiem. Obecność ceramiki w głowicach pokręteł świadczy o ich doskonałej jakości, szczelności i bezawaryjności.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Panel prysznicowy Corsan jest wyposażony jest w stylowy prysznic ręczny, który pokryto warstwą chromu. Geometryczny kształt słuchawki świetnie współgra z pozostałymi elementami natrysku, tworząc jedną spójną całość. Ponadto słuchawka prysznicowa została wykonana w technologii Corsan Anti Calc, ułatwiającej usuwanie osadu kamienia. Solidna budowa gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

WĄŻ PRYSZNICOWY

Elastyczny wąż prysznicowy o długości 150 centymetrów wykonano w oplocie z nierdzewnej stali szlachetnej, pokrytej warstwą chromu. Stalowy oplot chroni wąż przed ewentualnym złamaniem. Jeden z końców węża prysznicowego posiada nakrętkę stożkową a drugi radełkowaną. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli stosowanych w panelach prysznicowych. W zestawie w raz ze stalowym wężem znajdują się gumowe uszczelki.

Bateria – Wannowa
Rodzaj – Wolnostojąca
Typ – Mieszaczowa
Wysokość – 1115 mm
Materiał – Stal szlachetna, mosiądz
Pokrętła – Metalowe, chromowane
Głowice – Ceramiczne
Wylewka – Z perlatorem
Słuchawka – Stal, chrom, tworzywo
Wąż – Stalowy, 150 cm
System oszczędności – Corsan Saving
Technologia – Corsan Anti Calc
Przyłącze – Standardowe 1/2 cala
Montaż – Podłogowy
W zestawie – Elementy montażowe
Gwarancja 5 lat

Produkty powiązane