Czarna szafka łazienkowa z umywalką 80/48/K Jona Gante

Producent: GanteNr produktu: JNA-C-U80/48K + 800C
Cena:2180,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt
Parametry produktu:
Sposób montażuWiszący
Szerokość szafki80 cm
Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w czarnym kolorze wykonana na wysoki połysk wraz z białą, dolomitową umywalką z serii JONA. Szafka posiada kosz na bieliznę z lewej strony oraz cargo z prawej strony. Umywalka posiada otwór na baterię.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Seria Jona to meble łazienkowe, które łączą w sobie pozornie niedające się pogodzić lekkość i masywność. Prosta, prostopadłościenna bryła już na pierwszy rzut oka sugeruje wielką pojemność, a jednocześnie nie dominuje w estetyce pomieszczenia. Połączenie jej z fantazyjną, nietypową umywalką wpuszczaną w blat dodaje całej konstrukcji znacznej lekkości i niebanalnego charakteru. Meble Jona są wykonywane w dwóch kolorach: białym i czarnym. W obu wersjach barwnych doskonale widoczna jest elegancka, syntetyczna linia mebli, podkreślona lekkim, chromowanym uchwytem. Przełamanie symetrii widoczne od frontu wiszącego regału przyciąga wzrok i stanowi delikatny, elegancki motyw dekoracyjny, natomiast szafki z umywalkami są symetryczne, a więc to klasyczne, wysublimowane konstrukcje. Seria Jona to meble łazienkowe, których głównym atutem wizualnym jest nienachalna elegancja i delikatne, nieco nieprzewidywalne linie.
Zachowanie prostego kształtu bryły pozwoliło zmaksymalizować przestrzeń ładunkową. Dzięki rezygnacji z tak dziś popularnych skomplikowanych łuków i łamanych, w szafkach zmieścił się kosz na bieliznę, a także koszyk typu „cargo”, w którym można bez trudu ustawić nawet wyższe butelki z kosmetykami. Poza tym, zgodnie z naszym standardem, we wszystkich szafkach i szufladach zastosowany został system cichego domykania. Płyty meblowe są znakomicie chronione przed wilgocią, a wykończenia są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Chromowane uchwyty pozwalają pewnie otworzyć drzwi i szuflady nawet wilgotną ręką, a ergonomiczny projekt umywalki sprawia, że nawet przy jej nietypowym kształcie stanowi ona niezwykle praktyczne rozwiązanie. Przemyślany projekt pozwolił odzyskać przestrzeń, która w wielu innych meblach jest bezpowrotnie tracona: optymalne ułożenie zawiasów, mądrze ustalona wysokość półek czy zastosowanie innowacyjnej konstrukcji syfonu umywalkowego pozwoliły zwiększyć pakowność szafek bez ich dalszego powiększania.
Seria mebli łazienkowych Jona to rozwiązanie dla osób, które chcą się wyróżnić estetyką, ale bez krzykliwych detali, a jednocześnie nie zamierzają w imię walorów wizualnych poświęcać atutów użytkowych.

Meble łazienkowe z serii JONA produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość) 72 x 80 x 48 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość) 4 x 80 x 48 cm
Kolor szafki czarny
Kolor umywalki biały
Materiał umywalki dolomitowa
System cichego domykania Tak
Gwarancja 2 lata