Panel prysznicowy A-013A Corsan bateria termostat kolor srebrny

Producent: CorsanNr produktu: A-013A ST
Cena:1600,00
Dostępność:Brak produktu
Zapytaj o produkt
Parametry produktu:
Rodzaj bateriiBateria termostatyczna


NATRYSK PRYSZNICOWY Z OŚWIETLENIEM LED


To jeden z najpopularniejszych modeli z wbudowanym w deszczownicę oświetleniem, które zmienia kolor w zależności od temperatury wody. Ten panel będzie świetnym wyborem dla osób ceniących sobie nowoczesne i oryginalne rozwiązania. Natrysk prysznicowy Corsan LED Kaskada, charakteryzuje się nowoczesnym stylem i funkcjonalnością. Panel został wyposażony w bezawaryjne oświetlenie LED, które zasilane jest dzięki wbudowanemu hydrogeneratorowi. Takie rozwiązanie nie wymaga podłączenia do prądu i z pewnością umili codzienny prysznic.

PANEL PRYSZNICOWY I JEGO SOLIDNE WNĘTRZE

Połączenie wyjątkowo wytrzymałego mosiądzu, aluminium, szlachetnej stali nierdzewnej oraz ceramicznych zaworów sprawia, że panel prysznicowy Corsan jest niesamowicie solidny i praktycznie bezawaryjny. Panele występują w wersji z nowoczesną baterią termostatyczną oraz z tradycyjną baterią mieszaczową. W przypadku wersji z baterią termostatyczną, mamy do czynienia z nowoczesnym rozwiązaniem technicznym, które zapewnia kontrolę nad przepływającą wodą. Wbudowany termostat umożliwia precyzyjne ustawienie temperatury na pokrętle panelu, dzięki temu woda będzie przepływała ze stałą, określoną temperaturą. Wówczas bezpieczeństwo gwarantuje przycisk przeciwoparzeniowy, umożliwiający wyjątkowo komfortowe korzystanie z natrysku. Natomiast panel prysznicowy w wersji z baterią mieszaczową to rozwiązanie, które sprawdzi się w większości łazienek. Bateria mieszaczowa to klasyczna bateria, stosowana między innymi w bateriach umywalkowych.

ALUMINIOWY KORPUS NATRYSKU

Korpus panelu prysznicowego Corsan, został wyprodukowany z wysoce odpornego aluminium. Nowoczesny proces malowania natrysku odbywa się w technologii Corsan Color Plus, gwarantuje perfekcyjną precyzje i jakość wykonania. Powłoka najwyższej klasy lakieru nakładana jest w ściśle określonych warunkach, tak aby zapewnić niezmienną trwałość i intensywność koloru przez długie lata. Panel prysznicowy ma efektowną, półmatową strukturę a dzięki innowacyjnej technologii Corsan Anti Wipe, powierzchnia natrysku jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości.

ZINTEGROWANA DESZCZOWNICA

Zintegrowana deszczownica w panelu Corsan została wyposażona w wydajne dysze. Dysze natryskowe wytworzono w technologii Corsan Anti Calc. Jest to technologia, która zapobiega osadzaniu kamienia, chroniąc jednocześnie panel przed zatykaniem dysz i ewentualną awarią. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowana w deszczownicę opcja kaskadowego wypływu wody, który jest sterowany pokrętłem na panelu.

WYDAJNY HYDROMASAŻ

Natrysk prysznicowy Corsan, został wyposażony w odpowiednio rozmieszczone punkty hydromasażu. Hydromasaże cechują się niespotykaną wydajnością, zapewniając użytkownikowi komfortowy i relaksujący masaż. Hydromasażem steruje się za pomocą pokrętła funkcyjnego panelu.

CHROMOWANE POKRĘTŁA

Panel posiada pokrętła sterujące, które są odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy dostępnymi funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło odpowiedzialne ze regulację temperatury przepływającej wody. Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, cechującą się trwałym i efektownym połyskiem. Natomiast obecność ceramiki we wszystkich głowicach pokręteł świadczy o ich doskonałej jakości i niezawodności.

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Panel prysznicowy Corsan jest wyposażony jest w stylowy prysznic ręczny, który pokryto warstwą chromu. Geometryczny kształt słuchawki świetnie współgra z pozostałymi elementami natrysku, tworząc jedną spójną całość. Ponadto słuchawka prysznicowa została wykonana w technologii Corsan Anti Calc, ułatwiającej usuwanie osadu kamienia. Solidna budowa gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

WĄŻ PRYSZNICOWY

Elastyczny wąż prysznicowy o długości 150 centymetrów wykonano w oplocie z nierdzewnej stali szlachetnej, pokrytej warstwą chromu. Stalowy oplot chroni wąż przed ewentualnym złamaniem. Jeden z końców węża prysznicowego posiada nakrętkę stożkową a drugi radełkowaną. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli stosowanych w panelach prysznicowych. W zestawie w raz ze stalowym wężem znajdują się gumowe uszczelki.

ŁATWY MONTAŻ

Natrysk można montować na ścianie lub narożnie. Panel prysznicowy Corsan montuje się przy pomocy metalowych uchwytów przykręcanych do ściany. W zestawie wraz z uchwytami dołączamy węże przyłączeniowe o długości 50cm i średnicy 1/2 cala. Ten model wymaga standardowego przyłącza wody, o rozstawie nie większym niż 18cm. Informację o montażu narożnym prosimy uwzględnić w uwagach do zamówienia.

Korpus – Aluminiowy
Kolor – Srebrny
Powierzchnia – Półmatowa, Anti Wipe
Technologia malowania – Color Plus
Wykończenie – Chromowane
Wnętrze – Stal, mosiądz, ceramika
Bateria – Termostatyczna
Głowice – Ceramiczne
System oszczędności – Corsan Saving
Pokrętła – Metalowe, chormowane
Przyłącze – Standardowe ½ cala
Deszczownica – Z oświetleniem
Funkcja – Wypływ kaskadowy
Oświetlenie LED – Nie wymaga zasilania
Kolory LED – niebieski, zielony, czerwony
Hydromasaż – Tak
Wylewka – Możliwy montaż
Słuchawka prysznicowa – Stal, chrom, tworzywo
Wąż prysznicowy – Stalowy, 150 cm
Technologia dysz – Corsan Anti Calc
Montaż – Ścienny / narożny
W zestawie – Węże, elementy montażowe
Gwarancja 5 lat