Stojąca szafka z umywalką ceramiczną 70 cm Finea Gante

Producent: GanteNr produktu: FNA-B-U70/50/2 + QUADRO
Cena:2260,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt
Parametry produktu:
Sposób montażuStojący
Szerokość szafki70 cm

Finea to rozbudowana linia klasycznych mebli łazienkowych w stylu skandynawskim. Proste, wykończone bardzo starannie i estetycznie, wyraźnie czerpiące inspirację ze stylów klasycznych. Wszystkie elementy wykończone w białym macie, dzięki czemu doskonale wpasowują się w najnowsze trendy aranżacji łazienkowych. Niepowtarzalna uroda mebli z linii Finea bierze się z wyraźnych, ale skromnych frezów oraz podstawy z wycięciem charakterystycznym dla klasycznych mebli. Szafki umywalkowe dostępne są w trzech wielkościach – 70, 100 lub 150 centymetrów. Dwie pierwsze z jedną, największa z dwiema nablatowymi umywalkami ceramicznymi, które jeszcze wyraźniej podkreślają styl mebli. Dzięki prostej, modnej kolorystyce i nierozbudowanym bryłom, meble świetnie wkomponowują się we wnętrza klasyczne i minimalistyczne, ale ich uniwersalny charakter i dopracowane wykończenie sprawiają, że również w łazience nowoczesnej seria Finea prezentuje się nader atrakcyjnie.

Zgodnie z ideą stylu skandynawskiego dopracowany został nie tylko wygląd mebli, ale także ich funkcjonalność. Szafki z tej serii są niezwykle pojemne, płyty meblowe najwyższej jakości zabezpieczone dekoracyjną folią. Blaty zostały dodatkowo wyfrezowane, co nie tylko dodaje im uroku, ale również zwiększa trwałość nawet w razie mikrouszkodzeń folii meblowej. Aby zapewnić większą funkcjonalność, zastosowane zostały duże, ergonomiczne uchwyty drzwiowe, natomiast zawiasy drzwiczek i prowadnice szuflad wyposażone są w system cichego domykania. Bardzo precyzyjne wykonanie pozwoliło na zapewnienie maksymalnej stabilności i trwałości mebli. Seria Finea to proste meble, które łączą w sobie piękno klasycznej estetyki z trwałością i użytecznością nowoczesnych technologii i stanowią odpowiedź na potrzeby każdego, kto chce korzystać z wygodnej łazienki i cieszyć się jej atrakcyjnym wyglądem.

Szafka łazienkowa biała 70cm FINEA z umywalką
FNA-B-U70/50/2 + QUADRO

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym kolorze wraz z blatem oraz białą, ceramiczną umywalką nablatową z serii FINEA. Szafka posiada dwie szuflady.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość) 73 x 72 x 52 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość) 11 x 40 x 40 cm
Kolor szafki biały
Kolor umywalki biały
Materiał umywalki ceramiczna
Typ / rozmiar Szafki pod umywalkę 70-79 cm
Sposób otwierania uchwyt
Gwarancja 2 lata