Wanna wolnostojąca 170 cm SEGEA SGA‑172

Producent: SegeaNr produktu: SGA‑172
Dostawa 0 zł
Cena:5780,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt

Wanna SGA-172 to jeden z najnowszych produktów SEGEA. Charakterystyczna, nowoczesna bryła wanny przyciąga wzrok oryginalnym wyglądem. Unikalne półki oraz wcięcia w krawędziach stanowią praktyczny i funkcjonalny dodatek decydujący o wyjątkowości wanny. Wanna SGA-172 łączy w sobie zalety modeli wolnostojących oraz służących do zabudowy. Może zostać postawiona zarówno bezpośrednio przy ścianie jak również na środku podłogi. Szeroki rant oraz konstrukcja trwale łącząca wannę z obudową powodują, że woda pozostaje ciepła przez dłuższy czas. Wanna SGA-172 polecana jest do nowoczesnych łazienek urządzanych między innymi w stylu minimalistycznym, skandynawskim, loftowym, futurystycznym.


Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu.

Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

KONSTRUKCJA WANNY:

pierwsza warstwa – włókna szklane połączone żywicą,
druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm,
dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni, powłoka antybakteryjna, możliwość poziomowania.

Materiał akryl
Długość [mm] 1700
Szerokość [mm] 800
Wysokość [mm] 600
Kolor biały
Kształt prostokątne
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Poziomowanie tak
Syfon tak
Gwarancja 5 lat