Wanna wolnostojąca 170 cm, śnieżnobiała SEGEA SGA‑421L

Producent: SegeaNr produktu: SGA‑421L
Dostawa 0 zł
Cena:3990,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt

KONSTRUKCJA WANNY

pierwsza warstwa – włókna szklane połączone żywicą
druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
powłoka antybakteryjna
możliwość poziomowania


Produkt jest jednym z sztandarowych modeli marki Segea. Klasyczny, gustowny design doceniła ogromna liczba Klientów z całej Europy. Symetryczny kształt wanny rozszerza się ku górze dodając wannie elegancji i lekkości. Stylowy wygląd wanny wyznacza nowe trendy w aranżowaniu łazienek. Dobrze wyprofilowane wewnętrzne ścianki wanny stanowią wygodne oparcie dla pleców. Wanna SGA-421 świetnie wygląda zarówno w tradycyjnych jak i w nowoczesnych wnętrzach. Model dostępny jest w dwóch rozmiarach.

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

Marka SEGEA
Materiał akryl
Długość [mm] 1685
Szerokość [mm] 735
Wysokość [mm] 600
Kolor biały
Kształt owalne
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak w zestawie
Poziomowanie tak
Gwarancja 5 lat