Wanna wolnostojąca 173 cm, śnieżnobiała SEGEA SGA‑416

Producent: SegeaNr produktu: SGA‑416
Dostawa 0 zł
Cena:4090,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt

KONSTRUKCJA WANNY

pierwsza warstwa – włókna szklane połączone żywicą
druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
powłoka antybakteryjna
możliwość poziomowania


Wanna Wolnostojąca SGA-416 jest propozycją dla Klientów doceniających ekskluzywną, ponadczasową formę. Ze względu na swój wyjątkowy wygląd oraz kształt decydujący o tym, że wanna jest bardzo wygodna model SGA-416 wybierany jest do łazienek, które mają pełnić funkcję domowego salonu kąpielowego. Dzięki wprowadzeniu do aranżacji tej unikalnej wanny poczujesz się jak w luksusowym, nastrojowym spa. Wyprofilowany, pochylony bok gwarantuje wygodne podparcie pleców i odciążenie kręgosłupa. 


Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.


Marka SEGEA
Materiał akryl
Długość [mm] 1730
Szerokość [mm] 775
Wysokość [mm] 710
Kolor biały
Kształt owalny
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Poziomowanie tak
Gwarancja 5 lat