Wanna wolnostojąca 174 cm , śnieżnobiała SEGEA SGA‑182

Producent: SegeaNr produktu: SGA‑182
Dostawa 0 zł
Cena:3890,00
Dostępność:Brak produktu
Zapytaj o produkt

KONSTRUKCJA WANNY

pierwsza warstwa – włókna szklane połączone żywicą
druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
powłoka antybakteryjna
możliwość poziomowania


Produkt posiada luksusowy, klasyczny wygląd. Ponadczasowa forma wanny została uzupełniona przez projektantów w nowoczesne rozwiązania. Opływowa, owalna bryła doskonale prezentuje się w ekskluzywnych aranżacjach. Cienkie krawędzie przy obu końcach wanny gwarantują wygodę użytkowania oraz zapewniają większą ilość miejsca w wannie, natomiast szerokie brzegi na środku produktu zapewniają ciekawy efekt wizualny i umożliwiają ustawienie w zasięgu ręki kosmetyków


Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

Marka SEGEA
Materiał akryl
Długość [mm] 1740
Szerokość [mm] 800
Wysokość [mm] 620
Kolor biały
Kształt owalny
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Poziomowanie tak
Gwarancja 5 lat