Wanna wolnostojąca 174 cm , śnieżnobiała SEGEA SGA‑433

Producent: SegeaNr produktu: SGA‑433
Dostawa 0 zł
Cena:4490,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt

KONSTRUKCJA WANNY

pierwsza warstwa – włókna szklane połączone żywicą
druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
powłoka antybakteryjna
możliwość poziomowania


Wanna wolnostojąca SGA-433 posiada nowoczesną, oryginalną bryłę. Zastosowanie przez projektantów niestandardowych rozwiązań pozwoliło na wykreowanie niepowtarzalnego modelu wanny. Nietypowe kształty i formy wykorzystane w wannie przyniosły unikalny, imponujący efekt. Wybór modelu SGA-433 daje możliwość zaaranżowania w kreatywny sposób łazienki dopasowanej do indywidualnych upodobań. Dzięki ciekawej formie wanna staje się dziełem sztuki przykuwającym uwagę. Bryłę wanny ustawiono na wyraźnej, szerokiej podstawie. Lekkie wydłużenie jednego końca wanny wprowadziło do modelu asymetrię. 


Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.


Marka SEGEA
Materiał akryl
Długość [mm] 1745
Szerokość [mm] 780
Wysokość [mm] 660-730
Kolor biały
Kształt owalny
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Poziomowanie tak
Gwarancja 5 lat