Wanna wolnostojąca 175 cm , śnieżnobiała SEGEA SGA‑425

Producent: SegeaNr produktu: SGA‑425
Dostawa 0 zł
Cena:4290,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt

KONSTRUKCJA WANNY

pierwsza warstwa – włókna szklane połączone żywicą
druga warstwa - grubościenna warstwa śnieżnobiałego akrylu min. 5 mm
dno wanny podwójnie wzmocnione gładkie – nie ugina się i nie dudni
powłoka antybakteryjna
możliwość poziomowania


Ciekawy wygląd wanny wolnostojącej SGA-425 wyśmienicie prezentuje się w nowoczesnych, kreatywnych wnętrzach. Regularny kształt wanny znacząco zwęża się ku dołowi. O wyjątkowym designie wanny decyduje zaskakująca podstawa wanny. Piękna, prosta forma tego modelu została ustawiona przez projektantów na wyraźnie odznaczającym się, wąskim cokole. Zastosowanie symetrycznego kształtu oraz solidnej, statecznej podstawy sprawiło, że wanna jest doskonale wyważona i stabilna. Ekskluzywna wanna SEGEA została zrobiona z wyjątkowo gładkiego, śnieżnobiałego akrylu.


Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.


Marka SEGEA
Materiał akryl
Długość [mm] 1750
Szerokość [mm] 750
Wysokość [mm] 590-680
Kolor biały
Kształt owalny
Przelew tak
Przelew/Odpływ korek klik-klak
Poziomowanie tak
Gwarancja 5 lat