Zestaw prysznicowy system podtynkowy, szary Konekto Fiber Corsan

Producent: CorsanNr produktu: CMN001W SZARY
Cena:499,00
Dostępność:Dostępny 24h
Zapytaj o produkt
Parametry produktu:
Rodzaj bateriiBateria mieszaczowa

Podtynkowy zestaw prysznicowy z deszczownicą oraz prysznicem ręcznym to idealny wybór, który sprawdzi się w każdej łazience. Niespotykana solidność oraz nowoczesny design to cechy, które wyróżniają nasze zestawy podtynkowe spośród bardzo szerokiej oferty produktowej. Wszystkie elementy wykonano tylko z najwyższej klasy materiałów

Cechy produktu:

Model: Corsan Konekto Fiber
Bateria: mieszaczowa
Materiał: stal, mosiądz, nowoczesny abs
Kolumna: regulowana
Deszczownica: stylowa, ruchoma
Pokrętło strumienia wody
Prysznic ręczny: regulowany
Przełącznik strumienia wody
Chromowane wykończenia
System przeciw osadzaniu kamienia
Przyłącza wody
Przystosowany do standardowego rozstawu przyłączy
Sposób montażu: podtynkowy
Gwarancja 5 lat na szczelność
Serwis pogwarancyjny 10 lat 


FUNKCJONALNA BATERIA PRYSZNICOWA

Zestaw prysznicowy Corsan Konekto posiada solidną baterię mieszaczową, która reguluję temperaturę i ciśnienie wody. Przepływająca przez baterię ciepła i zimna woda, trafia do głowicy mieszaczowej, a następnie jest kierowana do dyszy deszczownicy lub prysznica ręcznego. Nowoczesny proces technologiczny pokrywania elementów chromem sprawia, że powłoka cechuje się efektownym i trwałym połyskiem. Bateria prysznicowa jest w obudowie wytrzymałego włókna fibrowego co sprawia, że całość doskonale się prezentuje i świetnie funkcjonuje.

Bateria: mieszaczowa
Materiał: stal, chrom, mosiądz
Głowica: ceramiczna
System oszczędności: Corsan Saving

CHROMOWANE POKRĘTŁA

Bateria prysznicowa posiada jedno pokrętło sterujące, które jest odpowiedzialne za przełączanie pomiędzy dostępnymi funkcjami natrysku oraz jedno pokrętło odpowiedzialne ze regulację temperatury przepływającej wody. Metalowe pokrętła zostały pokryte warstwą chromu, cechującą się trwałym i efektownym połyskiem. Natomiast obecność ceramiki we wszystkich głowicach pokręteł świadczy o ich doskonałej jakości.

Materiał: stal, chrom
Struktura: połysk
Głowice: ceramiczne

REGULOWANA DESZCZOWNICA NATRYSKOWA

Zintegrowana deszczownica w prysznicowym zestawie podtynkowym Corsan została wyposażona w wydajne dysze. Dysze natryskowe wytworzono w innowacyjnej technologii Corsan Anti Calc. Jest to technologia, która zapobiega osadzaniu kamienia, chroniąc jednocześnie przed zatykaniem dysz i ewentualną awarią. Regulowana deszczownica została osadzona na głowicy kulowej umożliwiającej komfortowe ustawienie.

Deszczownica: zintegrowana
Technologia: Anti Calc
Typ: regulowana

SOLIDNE RAMIĘ DESZCZOWNICY

Stalowe ramię deszczownicy umożliwia łatwe i bardzo stabilne mocowanie natrysku. Wykonano je z wytrzymałej, polerowanej stali nierdzewnej pokrytej chromem, który cechuje się efektownym połyskiem. Gwintowane mocowanie jest standardowe a średnica gwintu wynosi 1/2 cala.

Materiał: stal, chrom
Przyłącze: standardowe 1/2 cala

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA

Panel prysznicowy Corsan jest wyposażony jest w stylowy prysznic ręczny, który pokryto warstwą chromu. Geometryczny kształt słuchawki świetnie współgra z pozostałymi elementami natrysku, tworząc jedną spójną całość. Ponadto słuchawka prysznicowa została wykonana w technologii Corsan Anti Calc, ułatwiającej usuwanie osadu kamienia. Solidna budowa gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Materiał: stal, chrom, tworzywo
Przyłącze: standardowe 1/2 cala
Technologia: Corsan Anti Calc

WĄŻ PRYSZNICOWY

Elastyczny wąż prysznicowy o długości 150 centymetrów wykonano w oplocie z nierdzewnej stali szlachetnej, pokrytej warstwą chromu. Stalowy oplot chroni wąż przed ewentualnym złamaniem. Jeden z końców węża prysznicowego posiada nakrętkę stożkową a drugi radełkowaną. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli stosowanych w panelach prysznicowych. W zestawie w raz ze stalowym wężem znajdują się gumowe uszczelki.

Długość: 150 cm
Materiał: stal, chrom
Przyłącze: standardowe 1/2 cala

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Lata doświadczeń oraz dogłębna znajomość branży, pozwoliła nam na wypracowanie w procesie produkcyjnym wielu innowacyjnych technologii. Dzięki temu oferujemy najwyższej jakości produkty wzbogacone o nowoczesne rozwiązania marki Corsan. W końcowej fazie produkcji, każdy produkt jest poddawany testom jakościowym oraz wydajnościowym przeprowadzanym przez naszych specjalistów. Dodatkowo przed wysyłką towar jest zawsze dokładnie sprawdzany. Dzięki temu klient otrzymuje produkt bezpieczny i gotowy do użytkowania.

Corsan Anti Wipe– Powłoka ułatwiająca utrzymanie powierzchni w czystości, która doskonale zabezpiecza przed niepożądanymi smugami i odbarwieniami.
Corsan Anti Calc – Technologia ułatwiająca czyszczenie z osadu kamienia.
Corsan Antibacterial– Odczynnik o właściwościach bakteriobójczych.
Corsan Color Plus– Powłoka zapewniającą długotrwałą i nieskazitelnie żywą barwę.
Corsan Saving – Nowoczesna technologia systemu oszczędności wody.